Sufity napinane to kilkanaście różnego rodzaju profili aluminiowych

Szczegółowy katalog profili znajdziesz TUTAJ

Ścienny bezuszczelkowy stosowany w konstrukcjach montażu sufitów wyłącznie do ściany. Optycznie wygładza nierówności ścian tworząc efekt unoszącego się w powietrzu sufitu. Nadaje się do wszystkich rozmiarów sufitów.

Uniwersalny bezuszczelkowy stosowany w konstrukcjach montażu sufitów do ściany lub do sufitu.

Ścienny uszczelkowy to idealny wygląd na prostych i krzywoliniowych odcinkach. Nadaje się do wszystkich rozmiarów sufitów.

Uniwersalny uszczelkowy to idealny wygląd na prostych i krzywoliniowych odcinkach. Nadaje się do wszystkich rozmiarów sufitów. Umożliwia mocowanie zarówno do ścian jak i sufitów.

Sufitowy uszczelkowy to idealny wygląd na prostych i krzywoliniowych odcinkach. Nadaje się do wszystkich rozmiarów sufitów. Umożliwia mocowanie tylko do sufitów.

Separator umożliwia łączenie kilku powłok w jeden sufit oraz wykonanie sufitów pod skosem oraz stopniowanych zmian poziomu.

Elegance stosowany w konstrukcjach montażu sufitów do ściany lub do stropu. Idealny do montażu we wnękach. Dzięki konstrukcji z otworami ma również zastosowanie w pomieszczeniach wymagających cyrkulacji nad sufitem.

Optima  umowżliwia wykonywanie konstrukcji samonośnych pod wielopoziomowe przejścia powierzchni zarówno prosto jak i krzywoliniowych kształtów.

Duplex umowżliwia wykonywanie konstrukcji samonośnych pod wielopoziomowe, bezszczelinowe przejścia powierzchni zarówno prosto jak i krzywoliniowych kształtów.

Accent dedykowany do śmiałych rozwiązań designerskich. Pozwala bawić się światłem. Niezastąpiony w nowoczesnym wnętrzu.