Sufit matowy to powłoka, którą można przyrównać do pomalowanego sufitu z karton-gipsu, z taką różnicą, że nie grożą nam pęknięcia. Dzięki temu, że folia nie odbija światła dlatego faktura folii idealnie prezentuje się w tych pomieszczeniach, w których niepożądany jest nadmierny przepych. Sufit z folii matowej świetnie sprawdzi się we wnętrzu nastrojowej, intymnej sypialni, przytulnym i stonowanym pokoju dziecięcym, gabinecie czy pokoju dziennym. Różnorodność gamy kolorów, korzystna cena takiego sufitu, szybkość montażu i brak kłopotów związanych z pielęgnacją powłoki, sprawią, że sufit matowy będzie świetnym rozwiązaniem w odnawianym pomieszczeniu.
Prostota i minimalizm – to największa zaleta tej powłoki.

Sufit z połyskiem to najczęściej wybierany sufit przez naszych klientów. Sufit ze względu na niemalże 100% odbicie często nazywany jest sufitem lustrzanym. Sufit po montażu często bywa mylony ze szkłem lub pleksi, ma ogromny potencjał zwłaszcza w niskich wnętrzach. Wykorzystując sufit w połysku oraz jego ciemną barwę optycznie powiększymy pomieszczenie. Sufity błyszczące występują w bogatej gamie kolorystycznej. Ta faktura folii sprawdzi się w każdym wnętrzu: w kuchni, jadalni, salonie, gabinecie, butiku, na basenie, restauracji czy klubie muzycznym..

Sufit z nadrukiem pozwala na umieszczenie wybranego zdjęcia lub grafiki na suficie, ścianie i każdej innej powierzchni przy wykorzystaniu folii transparentnej, matowej , satynowej lub błyszczącej. Dzięki temu rozwiązaniu każde wnętrze może przejść niesamowitą metamorfozę. Wybierając odpowiednią grafikę możemy nadać naszemu wnętrzu niepowtarzalny charakter. Często taki sufit jest podświetlany od góry na całej powierzchni, co dodaje jeszcze większego realizmu i efektu. Nasi klienci najczęściej wybierają słoneczne nieba, zielone korony drzew, nowojorskie drapacze chmur, oceaniczne rafy koralowe, egzotyczne rośliny, grafiki 3d.

Sufit ażurowy to nowatorski system trójwymiarowy. Sufit ażurowy to 2 powłoki: wierzchnia ażurowa oraz spodnia będąca tłem dla artystycznego ażuru. Ażur to wzór składający się z kilku, kilkudziesięciu czasem kilkuset okrągłych otworów wyciętych w wierzchniej warstwie sufitu. Aby spotęgować efekt zaleca się montaż oświetlenia pomiędzy warstwami lub pod spodnią warstwą. Obok takiego sufitu nikt nie przejdzie obojętnie. Ten system to ekskluzywny i wyszukany wariant dekoratorski sprawdzi się we wnętrzach tych klientów, którzy są zawsze 2 kroki przed panującymi trendami.

Sufit satynowy można porównać do perfekcyjnie wykonanej gładzi. Sufit satynowy jest zdecydowanie gładszy niż sufit matowy, jego połysk jest przygaszony i elegancki. Ta struktura folii świetnie sprawdzi się w stonowanych i eleganckich wnętrzach, a także wprowadzi równowagę w tych gdzie dominują wyraziste meble czy dodatki. Ze względu na swą fakturę satyna jest złotym środkiem dla wszystkich niezdecydowanych pomiędzy połyskiem i matem.

Sufit transparentny z podświetleniem to folia, która przepuszcza oświetlenie LED zamontowane pod brytem powłoki. Sufit z podświetleniem występuje w dwóch wariantach matowym i błyszczącym. Właściwie rozmieszczone oświetlenie pozwala na to by sufit świecił swą całą powierzchnią. Oświetlenie zamontowane po obwodzie sufitu daje nam subtelną poświatę na suficie, natomiast umieszczenie oświetlenia kolorowego pozwala nam na niesamowitą grę światłem zgodnie z naszym nastrojem i sytuacją. Sufit transparentny to jedna folia z mnóstwem możliwości idealnie sprawdzi się w łazienkach, toaletach, garderobach, sypialniach ,aneksach kuchennych, salonach piękności, SPA, saunach, sklepach odzieżowych itp.

Sufit awangardowy to nowość w szerokim asortymencie sufitów napinanych.Sufity te charakteryzują się niepowtarzalnymi wzorami. Dzięki zastosowaniu folii z tłoczeniami jesteśmy w stanie uzyskać rozmaite efekty wnętrzarskie. W tej grupie sufitów znajdziemy wzory takie jak: tłoczone ornamenty, faktury metaliczne, imitacje skóry, futra, perły, a także gotowe wzory jak krople deszczu czy chmur. Zaletą tej grupy sufitów to w dużej części folie posiadające wypukłości i żłobienia, które swą teksturą tworzą efekt 3D. Sufity te świetnie wpasują się w wizje projektantów, dekoratorów i architektów.