amp template
Mobirise

Projekt Sufity ART Studio

Oferujemy Państwu najwyższej klasy sufity napinane - jesteśmy certyfikowanymi wykonawcami sufitów marki ALTEZA oraz SUFITY SERVICE. Sufity napinane to nowoczesne i ekonomiczne wykończenie każdego rodzaju wnętrza. Doskonale sprawdzają się zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych jak i lokalach użyteczności publicznej. Innowacyjna technologia umożliwia nadanie każdemu wnętrzu unikatowego i niepowtarzalnego wyglądu. Pozwalają one na całkowitą dowolność nie tylko w doborze koloru czy faktury, ale również kształtu sufitu. Niska cena w połączeniu z szeroką paletą możliwości aranżacji wnętrz to powody, dla których sufity napinane są coraz częściej wybierane przez projektantów, architektów i budowlańców, jako doskonałe wykończenie każdego wnętrza.

Sufit napinany jest bardzo lekki, co nie powoduje obciążenia istniejącego stropu. Za jego pomocą można obniżać wysokie pomieszczenia, a przypadku niskich pomieszczeń nie powoduje ich obniżenia, gdyż montowany jest na profilach przyściennych o grubości 30 mm. W suficie napinanym można zamontować punkty oświetlenia tradycyjnego, niekonwencjonalnego (led, światłowód) oraz podświetlać od góry. W suficie napinanym można również montować systemy wentylacji i nawiewu. Sufit napinany jest wodoodporny. Chroni pomieszczenie przed zalaniem z góry oraz stanowi ochronę przeciwwilgociową. Jeśli zainstnieje taka potrzeba, sufit można umyć za pomocą wody i dostępnych środków czystości.

Montaż trwa kilka godzin i prowadzony jest metodą bezpyłową. Oznacza to, że nie trzeba ani wynosić mebli z pomieszczenia, ani martwić się o kurz, który powstaje przy zakładaniu zwykłego sufitu podwieszanego. Sufity objęte są 15-letnią gwarancją. Zapewniamy również obsługę pogwarancyjną.

Sufity napinane to kilkadziesiąt różnych propozycji kolorów oraz faktur folii PCV:
- sufity połysk,
- sufity mat/satyna,
- sufity ażurowe,
- sufity awangardowe,
- sufity transparentne,
- sufity z nadrukiem.

Mobirise
Sebastian Dziewięcki

ul. Fredry 11
64 - 920 Piła
+48 570 162 262
sebastian@sufity-art.pl

Patryk Dziewięcki

ul. Cicha 25
64 - 930 Dobrzyca 
+48 579 886 946
patryk@sufity-art.pl