site templates free download

Sufity napinane to kilkanaście różnego rodzaju profili aluminiowych

Ścienny bezuszczelkowy stosowany w konstrukcjach montażu sufitów wyłącznie do ściany. Optycznie wygładza nierówności ścian tworząc efekt unoszącego się w powietrzu sufitu. Nadaje się do wszystkich rozmiarów sufitów.

Uniwersalny bezuszczelkowy stosowany w konstrukcjach montażu sufitów do ściany lub do sufitu.

Ścienny uszczelkowy to idealny wygląd na prostych i krzywoliniowych odcinkach. Nadaje się do wszystkich rozmiarów sufitów.

Uniwersalny uszczelkowy to idealny wygląd na prostych i krzywoliniowych odcinkach. Nadaje się do wszystkich rozmiarów sufitów. Umożliwia mocowanie zarówno do ścian jak i sufitów.

Sufitowy uszczelkowy to idealny wygląd na prostych i krzywoliniowych odcinkach. Nadaje się do wszystkich rozmiarów sufitów. Umożliwia mocowanie tylko do sufitów.

Separator umożliwia łączenie kilku powłok w jeden sufit oraz wykonanie sufitów pod skosem oraz stopniowanych zmian poziomu.

Elegance stosowany w konstrukcjach montażu sufitów do ściany lub do stropu. Idealny do montażu we wnękach. Dzięki konstrukcji z otworami ma również zastosowanie w pomieszczeniach wymagających cyrkulacji nad sufitem.

Optima  umowżliwia wykonywanie konstrukcji samonośnych pod wielopoziomowe przejścia powierzchni zarówno prosto jak i krzywoliniowych kształtów. 

Duplex umowżliwia wykonywanie konstrukcji samonośnych pod wielopoziomowe, bezszczelinowe przejścia powierzchni zarówno prosto jak i krzywoliniowych kształtów. 

Accent dedykowany do śmiałych rozwiązań designerskich. Pozwala bawić się światłem. Niezastąpiony w nowoczesnym wnętrzu.

Mobirise
Sebastian Dziewięcki

ul. Fredry 11
64 - 920 Piła
+48 570 162 262
sebastian@sufity-art.pl

Patryk Dziewięcki

ul. Cicha 25
64 - 930 Dobrzyca 
+48 579 886 946
patryk@sufity-art.pl